Kolorowe płaszczyki bombki, grzybki, rozkloszowane, retro

Niemal każda kobieta posiada w swojej szafie mnóstwo różnego rodzaju okryć wierzchnich. Na co dzień zazwyczaj nosimy kurteczki, ale też płaszczyki. Wszystko zależy od tego, jaki styl ubierania preferuje dana kobieta. Sportowe kurteczki wybierają raczej osoby młodsze. Płaszczyki, czy to płaszcze krótkie czy płaszcze długie, to opcja głównie dla pań w średnim wieku i starszych. Ale oczywiście nie ma reguły. W sklepach znajdziemy dzisiaj tak szeroki wybór płaszczy i płaszczyków, że trudno będzie nam się zdecydować na coś konkretnego. Wiele z nich kierowanych jest przede wszystkim do młodych kobiet i nastolatek. Oryginalne, innowacyjne płaszcze, to raczej opcje odważniejsze, na które po prostu nie wypada zdecydować się paniom bardziej dojrzałym.

Już teraz w ofertach sklepowych znajdziemy modowe propozycje płaszczy. Kolorowe płaszczyki, w nietypowe wzory i nie tylko, to przede wszystkim płaszczyki dziecięce, ale też płaszczyki dla nastolatek. Młode kobiety chętnie wybierają nietypowe, bardzo oryginalne fasony, np. płaszczyki bombki czy płaszczyki grzybki. Takie fasony płaszczy wyglądają bardzo atrakcyjnie. Trzeba jednak uważać dobierając je dla siebie, ponieważ mogą dodawać optycznie dodatkowe kilogramy. Dlatego te bardziej wymyślne fasony dedykowane są raczej kobietom szczupłym. One mogą sobie pozwolić na nietypowe kształty płaszcza, bogate wzory czy wyraźne kolory. Bardzo modne i często oferowane dzisiaj w sklepach są płaszcze rozkloszowane. One także raczej powinny być wybierane przez panie szczuplejsze. Oczywiście, nie jest to regułą. Przed zakupem zawsze trzeba dokładnie wszystko przymierzyć i poradzić się – czy to sprzedawczyni w sklepie czy osobie towarzyszącej nam w zakupach.

Jeżeli dojrzalsze panie chcą wybrać dla siebie mniej standardowy i tradycyjny płaszczyk, mogą wybrać płaszcz retro. To bardzo modna opcja w dzisiejszych czasach. Jest raczej skromny, ale zwraca na siebie uwagę. Dodaje mnóstwo uroku i jest stuprocentowo stylowy.